Koncert „Piazzolla. Show Me Your Tango”

05/09/2021

link do zakupu biletów http://artmusik.szef.co/formularze/koncert-piazzolla

W dniu 5/09/2021 w Domu Polonii w  Pułtusku odbył się kolejny koncert pieśni z okazji 100-nej  rocznicy urodzin Astora Piazzolli, pt. „Piazzolla. Show Me Your Tango” w wyjątkowych aranżacjach  na głos mezzosopranowy, kwintet klasyczny (fortepian, bandoneon, gitara klasyczna, skrzypce, kontrabas ). Patronat honorowy nad koncertem objęła Ambasador Argentyny w Polsce  Jej Ekscelencja Ana Maria Ramirez.

Wyjątkowa interpretacja tang i maestria głosu solistki Izabeli Kopeć wraz z muzykami, którzy  doskonale czują styl tango nuevo porwali  publiczność , której udzieliła się gorąca atmosfera koncertu  i  owacjami na stojąco wielokrotnie zapraszała muzyków do bisów.

Koncert zaszczycili swoją obecnością ambasadorowie Republiki Argentyny Pani Ana Maria Ramirez,  Chile  Pan Julio Bravo Yubini  oraz Republiki Chorwacji Pan Tomislav Vidosevic.

Mezzosopranistce Izabeli Kopeć towarzyszyli genialny bandoneonista, Argentyńczyk Gilberto Pereyra, wirtuozi skrzypiec i gitary klasycznej Maciej Lulek,  Robert Horna, wyjątkowego argentyńskiego  smaku dodali  na fortepianie   argentyński pianista Pablo Murgier, a całość dopełnił ekspresyjną grą kontrabasista Wojciech Gumiński.

Szczególne podziękowania dla partnera koncertu firmy WaldGlob oraz Dyrektora Domu Polonii w Pułtusku. Producent Artmus-IK Izabela Kopeć oraz Fundacja Muzyka, Sztuka, Kultura.

Poniżej link do zakupu biletów na koncert  „Piazzolla. Show Me Your Tango”  w dniu 5/09/2021.